szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
CERTYFIKATY:
EuroCertyfikat 2011

W dniu 17 listopada 2011 r. podczas Wielkiej Gali wręczania nagród w Międzynarodowym Programie Promocji EuroCertyfikat 2011 na Zamku Królewskim w Warszawie Samodzielny Publiczny Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu  otrzymał prestiżowe europejskie wyróżnienie EuroCertyfikat w kategorii:  Dobrych Praktyk Obsługi i Usług. To kategoria, w ramach której wyłaniani są laureaci z ośrodków służby zdrowia, firm, urzędów, instytucji świadczących usługi i mających na co dzień do czynienia z interesantami.

Wyróżnienie jest przyznawane podmiotom gospodarczym szczególnie wyróżniającym się na tle konkurencji sprawną organizacją i zarządzaniem, doskonałą polityką rozwoju i spełnieniem surowych norm jakości. Statuetka „EuroCertyfikatu” zapewnia prestiż, a
finaliści Konkursu uczestniczą w Europejskim Programie Promocji Jakości, który stanowi doskonałą okazję do promocji firmy na polskim i europejskim rynku, nawiązania nowych kontaktów partnerskich i  biznesowych, przeprowadzenia darmowych szkoleń co bezpośrednio może przyczynić się do znacznego zdynamizowania rozwoju instytucji lub przedsiębiorstwa .
W imieniu naszego Szpitala statuetkę i wyróżnienie odebrał Dyrektor Szpitala –Tadeusz Grabski .


EuroCertyfikat jest oparty na zasadach międzynarodowej rywalizacji, co czyni go rzetelnym źródłem informacji o najbardziej wartościowych firmach i produktach w naszym kraju. Wygrywają firmy i instytucje, które potrafią dostosować się do przepisów unijnych, spełniają jakościowe normy i reagują na zachodzące zmiany gospodarcze. Są w stanie sprostać wymogom silnej konkurencji.
 
Kapituła konkursowa uzasadniając wybór naszej jednostki oprócz spełnienia oczywiście głównych kryteriów udziału   podkreśliła , iż nasza instytucja świadcząca usługi w zakresie publicznej opieki zdrowtnej  prowadzi działalność w trudnym okresie gospodarczo-ekonomicznym. Tym większe uznanie budzi fakt, że Szpital dzielnie pokonuje trudności i od dłuższego czasu cieszy się zasłużoną opinią profesjonalnej instytucji.

 

 
informacje udostępnił:Dariusz Nowak
informacje wytworzył:Anna Małecka
data udostępnienia: 2012-05-15 23:36:28
ostatnia modyfikacja: Dariusz Nowak 2012-05-15 23:51:30 »
drukuj wyślij link  

 
. .
BIP - liczba wejść: 98584
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.