szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
CERTYFIKATY:
Ranking Rzeczpospolitej - „ Bezpieczny Szpital” 2011

W październiku 2011  roku Samodzielny Publiczny Szpital dla Nerwowo i Psychiczne Chorych   w Międzyrzeczu  w prestiżowym rankingu Rzeczpospolitej - „ Bezpieczny Szpital”     w  kategorii szpitali niezabiegowych zajął 4 miejsce . Oceniano w nim piętnaście obszarów działalności, które w efekcie końcowym łączyły się w kategorie  o nazwach: zarządzanie , jakość opieki , opieka medyczna, jakość usług dla pacjenta, certyfikaty jakości i skargi, komfort pobytu , analiza zdarzeń niepożądanych .
W rankingu wzięły udział 234 szpitale z całej Polski.  Cieszymy się, że nasza praca, doświadczenie i chęć niesienia pomocy chorym i potrzebującym oceniona została tak  wysoko.
Dostrzeżenie i docenienie naszej pracy będzie dodatkową motywacją, by stale się rozwijać i poprawiać jakość naszych świadczeń zgodnie z naszą misją. Na ten wynik pracował nasz cały zespół, z którego jesteśmy dumni.

 
informacje udostępnił:Dariusz Nowak
informacje wytworzył:Anna Małecka
data udostępnienia: 2012-05-15 23:30:53
ostatnia modyfikacja: Dariusz Nowak 2012-05-15 23:50:51 »
drukuj wyślij link  

 
. .
BIP - liczba wejść: 98584
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.